Fundació Pere Tarrés  
   Facebook Fundació Pere Tarrés    Twitter Fundació Pere Tarrés    Instagram Fundació Pere Tarrés
Inici | Castellano | Contacte | | Intranet

Activitats en família | Créixer en família

 

Créixer en família

 

La Direcció General de Famílies crea el programa de suport a la parentalitat anomenat "Créixer en família", que té l'objectiu d'orientar, reforçar i donar eines als pares i a les mares de cara a l'educació dels seus fills i filles de 0 a 18 anys. 

"Créixer en família" s'adreça a un perfil ampli i universal de família, ja que parteix de la idea que totes les famílies poden, en algun moment del seu cicle vital, viure situacions que requereixin acompanyament i suport. 

El programa està conduït per persones expertes en educació i dinàmiques familiars i s'estructura en cicles de sis tallers formatius, cadascun dels quals dura dues hores. Hi haurà cicles diferents per a cada grup d'edat: 0-3 anys / 3-6 anys / 6-12 anys / 12-16 anys / 16-18 anys. 

Consulteu més informació del contingut dels cicles de tallers

A més, "Créixer en família" disposa d'un espai web en què les famílies podran trobar informació, i d'un calaix de recursos que els acompanyarà i els donarà eines en la seva tasca educativa. 

Consulteu el web de "Créixer en família"

Si vols realitzar la demanda del Créixer en Família pots dirigir-te al correu electrònic: creixerenfamilia@peretarres.org

Si vols més informació sobre aquests programes pots omplir els següents formularis:

Treballa amb nosaltres

 

Créixer en Família responT’han quedat alguns dubtes després de realitzar el cicle de tallers del programa Créixer en Família? No t’amoïnis, et pots adreçar al nostre servei “Créixer en Família Respon”!

El “Créixer en Família respon” es tracta d’un servei ofert de manera gratuïta per l’equip interdisciplinar de l’àmbit de programes socioeducatius de la Fundació Pere Tarrés, constituït per psicòlogues, pedagogues, educadores socials i sociòlogues, que dona resposta a assessoraments i dubtes via electrònica i facilita idees, lectures, pel·lícules per tal que les famílies puguin continuar treballant comunitàriament o individual. D’aquesta manera, es dona resposta als vostres reptes educatius i parentals.

 

 

On es realitzen els cicles de tallers?

Clica a la província per veure els tallers:

 

 

Barcelona Àrea Metropolitana

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Barcelona 0-3 anys Escola bressol EBM ENXANETA C/Jaén, 22 17:00-19:00 30 de març, 6,13, 20 i 27 d'abril i 4 de maig Dimecres Tancat
Barcelona 12-16 anys Casal dels Infants C/ Reina Amàlia, 22 09:30-11:30 24 de febrer, 2,9,16 i 30 de març, 6 d'abril dimecres Tancat
Barcelona 12-16 anys IES Doctor Puigvert Pg. Santa Coloma, 46 19:00-21:00 25 d'abril, 2,9,16,23 i 30 de maig Dilluns Tancat
Barcelona 3-6 anys  Escola Infantil i Primària Josep Maria Jujol C/ De la Riera de Sant Miquel, 41 17:00-19:00 30 de març, 6,13, 20 i 27 d'abril i 4 de maig Dimecres Tancat
Barcelona 6-12 anys Escola Reina Elisensa C/ Olot, 7 19:30-21:30 20 i 27 d'abril, 4,11,18 i 25 de maig Dimecres Tancat
Barcelona 6-12 anys Ludoteca Maria Gràcia Pont Rambla de Poblenou, 77-91 17:30-19:30 10 i 17 d'octubre, 7, 14 i 28 de novembre, 12 de desembre Dilluns Obert
Barcelona 16-18 anys IES Moisés Broggi C/ Sant Quintí, 50 17:00-19:00 20 i 27 d'octubre, 3, 10, 17 i 24 de novembre Dimarts Obert
Barcelona 16-18 anys CSMIJ Santa Coloma de Gramanet C/ Àngel Guimerà, 6 9:45-11:45 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Cabrils 3-6 anys Escola infantil i primària L'Olivera Avda. De les escoles, 20 19:30-21:30 14,21 i 28 d'abril, 5,12 i 19 de maig Dijous Tancat
Caldes de Montbui 6-12 anys Escola bressol EB El Rial Av/ Segona República, 2 16:45-18:45 5, 12, 19 i 26 de febrer, 4 i 11 de març Divendres Tancat
Canet de Mar 3-6 anys Escola Turó del Drac Avda.Ferrer de Canet, 11 18:00-20:00 5,12,19 i 26 d'abril i 3 i 10 de maig Dimarts Tancat
Cardedeu 0-3 anys ESCOLA BRESSOL MUNICIPAL ELS DAUS Pl. Marcel·lí Bosh i Massuet, 1 17:00-19:00 12,19 i 26 d'abril, 3,10 i 17 de maig Dimarts Tancat
Castelldefels 0-3 anys A concretar   15:00-17:00 24 i 31 d'octubre, 7, 14, 21 i 28 de novembre Dilluns Obert
Cornellà de Llobregat 0-3 anys Biblioteca  Plaça Carles Navales 17:30-19:30 22 de febrer, 14 de març, 4 i 18 d'abril, 9 i 30 de maig Dilluns Tancat
El Prat de Llobregat 6-12 anys Escola bressol Josep Tarradellas C/ Pau Casals 140-144 16:45-18:45 27 de gener, 10 i 24 de febrer, 2, 16 i 30 de març Dimecres Tancat
Esparraguera 3-6 anys Escola infantil i Primària Les Roques Blaves C/ Paraires 15:00-17:00 6,13,20 i 27 d'abril, 4 i 11 de maig Dimecres Tancat
Esplugues de Llobregat 6-12 anys  Esplugues de Llobregat Lola Anglada C/ Manuel de Falla, 5 17:00-19:00 31 de març, 14 i 28 d'abril, 5 i 19 de maig i 2 de juny Dijous Tancat
Gavà 0-3 anys LLAR D'INFANTS ROSAURA TERRADES C/Sant Llorenç 15:00-17:00 12, 19 i 26 de febrer, 4, 11 i 18 de març Divendres Tancat
Granollers 12-16 anys IES Granollers C/ Maria palau 19:00-21:00 25 de febrer, 3,10,17 i 31 de març, 7 d'abril Dijous tancat
L'Hospitalet de Llobregat 0-3 anys Casal Cívic Gornal Carmen Amaya, 2 10:00-12:00 11, 16 i 23 de febrer, 1, 8 i 15 de març Dijous 11 i la resta dimarts Tancat
Llinars del Vallès 0-3 anys Escola Bressol Petits estels C/ Ramón Casas, 3 17:15-19:15 11,18 i 25 d'octubre, 8,15 i 22 de novembre Dimarts Obert
Llinars del Vallès 6-12 anys ESCOLA DAMIA MATEU C/ Frederic Mares, 54 19:30-21:30 11,18 i 25 d'octubre, 8,15 i 22 de novembre Dimarts Obert
Mataró 12-16 anys Centre Sant Pau C/ Bombers Madern i Clariana, 8 9:30-11:30 12, 19 i 26 de maig, 2,9 i 16 de juny Dijous Tancat
Mataró 6-12 anys CO Pla d´en Boet C/ Pau Claris, 30 17:15-19:15 7, 14, 21, 28 d'octubre, 4 i 11 de novembre Divendres Obert
Mollet del Vallès 3-6 anys CASAL OBERT MOLLET C/ Cristòbal Colon, 1 17:00-19:00 15 d'abril, 6,13 i 20 de maig, 6 i 10 de juny Divendres, excepte el 6 de juny dilluns Tancat
Montcada i Reixac 3-6 anys Centre obert el Viver C/Viver 10:00-12:00 13,20 i 27 d'abril, 4,11 i 18 de maig Dimecres Tancat
Montcada i Reixac 6-12 anys Centre Obert El Viver C/ Viver 15:00-17:00 6,13,20 i 27 d'abril, 4 i 11 de maig Dimecres Tancat
Montornès del Vallès 6-12 anys Centre Infantil La Peixera C/ Vallès, 4 18:00-20:00 8,15 i 22 d'abril, 6,13 i 20 de maig Divendres Tancat
Pineda de Mar 6-12 anys Escola infantil i primària Sant Jordi C/ Jacint Verdaguer, 15 15:00-17:00 10,17 i 24 de febrer, 2,9 i 16 de març Dimecres Tancat
Sabadell 12-16 anys IES Les Termes C/illa Bella, 20 19:00-21:00 27 d'abril, 4,11,18 i 25 de maig i 1 de juny Dimecres Tancat
Sabadell 0-3 anys  Escola bressol CEIF Joaquim Blume Randa Bellresguard, 35 15:00-17:00 7,14,21 i 28 d'abril, 5 i 19 de maig  Dijous Tancat
Sabadell 3-6 anys Escola Miquel Martí i Pol C/ Cervantes, 87 15:30-17:30 1,8,15,22 i 29 d'abril i 6 de maig Divendres Tancat
Sabadell 0-3 anys CEIF Joaquim Blume Ronda de Bellesguard, 43 15:00-17:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Sant Boi de Llobregat 0-3 anys Escola Bressol La Mimosa C/ Francesc Pi i Maragall, 176 17:00-19:00 6, 13, 20, 27 d'octubre, 3 i 10 de novembre Dijous Obert
Sant Boi de Llobregat 0-3 anys Fundació Marianao C/ Menéndez Pelayo, s/n 15:00-17:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Sant Cebrià de Vallalta 12-16 anys Escola El Pi Gros c. Poeta Martí i Pol, 1 17:00-19:00 6, 13, 20 i 27 d'abril, 4 i 11 de maig Dimecres Tancat
Sant Cebrià de Vallalta 0-3 anys Escola bressol EB El Rial Av/ Segona República, 2 17:30-19:30 2, 9, 16 i 23 de febrer, 1 i 8 de març Dimarts Tancat
Sant Iscle de Vallalta 6-12 anys Escola El Pi Gros c. Poeta Martí i Pol, 1 15:30-17:30 28 de gener, 4, 11, 18 i 25 de febrer i 3 de març Dijous Tancat
Sant Pere de Riudebitlles 3-6 anys Casal de Cultura Escoles Velles C/ Major, 80 15:00-17:00 8,15, 22 i 29 d'abril, 6 i 13 de maig Divendres Tancat
Sant Quirze del Vallès 3-6 anys Escola Taula Rododona C/ Frederic Montseny 18:00-20:00 1, 8, 15 i 29 de març, 5 i 19 d'abril Dimarts Tancat
Terrassa 0-3 anys Escola Bressol Municipal Virolai C/ Sant Doménech, 15 16:30-18:30 6, 13, 20, 27 d'octubre, 3 i 10 de novembre Dijous Obert
Tordera 6-12 anys Centre Obert El Caliu C/ Santiago Rosinyol, 20 17:30-19:30 29 de gener, 19 de febrer, 4 de març, 8 i 29 d'abril i 27 de maig Divendres Tancat
Vallirana 0-3 anys Escola bressol La Talaia  Avda. Parellada, 7 17:30-19:30 14, 21 i 28 d'abril, 5, 12 i 19 de maig Dijous Tancat
Viladecans 0-3 anys Escola Bressol Municipal La Pineda C/ Maria Sanjuán, 2 15:00-17:00 6, 13, 20, 27 d'octubre, 3 i 10 de novembre Dijous Obert
Vilanova i la Geltrú 3-6 anys Escola Infantil i Primària Ginesta Rbla. Pep Ventura, 2 17:15-19:15 2, 16 i 23 de febrer, 1, 8 i 15 de març Dimarts Tancat

 

 

Barcelona interior

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Berga 0-3 anys Sala Polivalent Teatre Municipal  c/ Ronda de Queralt, 15 17:30-19:30 24 i 31 d'octubre, 7, 14, 21 i 28 de novembre Dilluns Obert
Capellades 0-3 anys Llar d'Infants Municipal Vailets  C/ Sarrià de Ter 34-38 18:00-20:00 3, 10, 17 i 24 de novembre, 1 i 15 de desembre Dijous Obert
El Bruc 12-16 anys Escola bressol La Cadireta C/ Joan Pons, 2 17:15-19:15 26 d'octubre, 2, 9, 16, 23 i 30 de novembre Dimecres Obert
Hostalets de Balenyà 6-12 anys Escola Infantil i Primària Vall de Néspola Joan XXIII C/ De les Escoles 19:30-21:30 18 de febrer, 3 i 17 de març, 7 i 21 d'abril i 5 de maig Dijous Tancat
Manresa 6-12 anys Escola Pare Algué C/ Jacint Verdaguer, 16-22  15:00-17:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Manresa  6-12 anys Casal Civic Manresa Mion Pl. Democracia, 1 10:00-12:00 8,15,22 i 29 d'abril, 6 i 13 de maig Divendres Tancat
Masquefa  6-12 anys Biblioteca Municipal Masquefa C/ Rogelio Rojo, 5 19:00-21:00 18 i 25 d'octubre, 8, 15, 22 i 29 de novembre Dimarts Obert
Mura 3-6 anys Escola Infantil i Primària Vall de Néspola C/ Antigues escoles 17:00-19:00 29 de gener, 5,12,19 i 26 de febrer, i 4 de març Divendres Tancat
Piera 3-6 anys Centre de Serveis La Bòbila Carretera d'Igualada, 2 15:00-17:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Piera  3-6 anys Centre de Serveis La Bòbila Avda. Carretera Igualada, 2 15:00-17:00 19 i 26 d'octubre, 2,9,16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Sant Feliu de Saserra 3-6 anys Escola Els Roures C/ Sant Roc s/n 17:00-19:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Santa Margarida de Montbui 0-3 anys Llar d'Infants l'Estel C/ Cadis, 2 10:00-12:00 16,23 i 30 de maig, 6,13 i 20 de juny Dilluns Tancat
Torelló 0-3 anys Escola bressol la Cabanya Pg. Vall del ges, 62 19:00-21:00  11 i 25 de febrer, 10 i 31 de març,  14 i 28 d'abril Dijous Tancat
Vallbona d'Anoia 0-3 anys Llar d'Infants Municipal de Vallbona d'Anoia C/Reguerot 15:00-17:00 7,14,21 i 28 d'abril, 5 i 12 de maig Dijous Tancat
Vilanova del Camí 3-6 anys CEIP Pompeu Fabra C/ Frai Juniper Serra s/n 18:00-20:00 20 i 27 d'octubre, 3, 10, 17 i 24 de novembre Dijous Obert

 

 

Provincia de Girona

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Anglès 6-12 anys Escola Infantil i Primària Pompeu Fabra Avda. Floricel,2  20:00-22:00 14, 21 i 28 d'abril, 5,19 i 26 de maig Dijous Tancat
Blanes 6-12 anys Centre Obert Municipal Avda. Extremadura , 117 9:30-11:30 1,8,15,22 i 29 d'abril i 6 de maig Divendres Tancat
Blanes 3-6 anys Centre Obert Municipal Av. Extremadura, 17 9:30-10:30 13,20 i 27 de maig, 3,10 i 17 de juny Divendres Tancat
Castelló d'Empuries 0-3 anys Llar Infants Passeig de les Oques  C/ Pau Casals s/n 17:00-19:00 5, 12, 19, 26 d'octubre, 2 i 9 de novembre Dimecres Obert
Girona 3-6 anys Associació gironina de sords  C/ Rutlla, 20-22 17:15-19:15 14,21 i 28 d'abril, 5,19 i 26 de maig Dijous Tancat
Lloret de Mar 0-3 anys Escola bressol  Els Pops c/ Josep Pla i Casadevall, 2 17:00-19:00 1, 15, 22 i 29 de febrer, 7 i 14 de març Dilluns Tancat
Olot 6-12 anys Institut Municipal d'Educació- Ajuntament Avda. Sant Joan de les Abedesses, 20-22 18:00-20:00 5,12,19 i 26 d'abril, 3 i 10 de maig Dimarts tancat
Olot 16-18 anys Institut Municipal d'Educació  Avda. Sant Joan de les Abadesses, 20-22 18:00-20:00 18 i 25 d'octubre, 8, 15 22 i 29 de novembre Divendres Obert
Palamós 12-16 anys IES Palamós i Escola Vedruna C/ Nàpols, 22 i C/ Xalocs, 22 20:00-22:00 11, 18 i 25 d'octubre, 8, 15 i 22 de novembre Divendres Obert
St.Feliu de Guixols 12-16 anys Centre Cívic Vilartagues Pl. Salvador Espriu 9:30-11:30 6, 13, 20, 27 d'octubre, 3 i 10 de novembre Dijous Obert
Sant Joan de les Abadesses 0-3 anys Casal Cívic el Palmàs C/ Jaume Nunó, 4 18:00-20:00 17,24 i 31 de maig, 7,14 i 21 de juny Dimarts Tancat
Santa Coloma de Farners 16-18 anys Escola La Salle Santa coloma de Farners C/ Pujada de La Salle, 10 9:30-11:30 4,11,18 i 25 d'octubre, 8 i 15 de novembre Dimarts Obert
Torroella de Montgrí 12-16 anys Institut Montgrí C/ Santa Caterina, 137 20:30-22:30 5, 19 i 26 de maig, 2,9 i 16 de juny Dijous Tancat
Vidreres 3-6 anys Ajuntament Can Xiberta c/ Orient, 18 20:00-22:00 3,10,17 i 24 de novembre, 1 i 15 de desembre Dijous Obert
Vilobí d'Onyar 6-12 anys Escola Infantil i Primària Can Roscada Trav. Casa de la Vila, 2 10:00-12:00 16,23 i 30 de gener, 6, 13 i 20 de febrer Dissabte Tancat

 

 

Provincia de Lleida

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Alcarràs 6-12 anys Centre Obert Alcarràs Doctor castells 17:00-19:00 30 de març, 6,13,20 i 27 d'abril i 4 de maig Dimecres Tancat
Almacelles 3-6 anys Escola infantil i Primària CEIP Antonia Simó i Arnó Pl. Ensenyança 20:30-22:30 11, 18 i 25 de febrer, 3,10 i 17 de març Dijous Tancat
Bell-lloch 6-12 anys Escola Ramon Farrerons C/ Afores  17:00-19:00 12, 19 i 26 d'abril, 3,10 i 17 de maig Dimarts Tancat
Bellpuig 6-12 anys Casa de la Cultura Plaça Sant Roc, 34 19:00-21:00 4,11, 18 i 25 d'abril, 2 i 9 de maig Dilluns Tancat
Esterri d'Àneu  6-12 anys Servei d'Intervenció Educativa Itinerant Pallars Sobirà C/ Sant Vicenç, 2 baixos 16:00-18:00 17 i 24 d'octubre, 7,14,21 i 28 de novembre Dilluns Obert
L'Albi 12-16 anys Ajuntament Local Social Avda. Catalunya ,2  17:30-19:30 16 i 23 de febrer, 1, 8, 15 i 29 de març Dimarts Tancat
Lleida 6-12 anys Centre Obert Pare Palau Bisbe Irurita, 2 10:00-12:00 9, 16 i 23 de febrer, 1, 8 i 15 de març Dimarts Tancat
Lleida 6-12 anys Centre Cívic - Serveis Socials  C/ Alfons II, 14 17:30-19:30 4, 11, 18, 25 d'octubre, 8 i 15 de novembre Dimarts Obert
Mollerusa 16-18 anys Escola La Salle C/ Ferrer i Busquets, 17 20:30-22:30 17 i 24 d'octubre, 7,14,21 i 28 de novembre Dilluns Obert
Mollerussa 16-18 anys IES La Salle C. Ferrer i Busquets, 17 20:30-22:30 18 i 25 de gener, 1, 15, 22 i 29 de febrer Dilluns Tancat
Sant Guim de Freixenet  0-3 anys Llar d'infants Esquirol Pl. Doctor Perelló s/n 17:30-19:30 7, 14, 21 i 28 de novembre, 12 i 19 de desembre Dilluns Obert
Solsona 12-16 anys Sala Cultural  C. Castell, 20 19:00-21:00 12, 19 i 26 de febrer, 4, 11 i 18 de març Divendres Tancat
Sort 6-12 anys Servei d'Intervenció Educativa Itinerant Pallars Sobirà Pl.Francesc Alegre Vigatà, 1 baixos 16:00-18:00 18 i 25 d'octubre, 8,15,22 i 29 de novembre Dimarts Obert
Vallfogona de Balaguer  3-6 anys Escola Salvador Espriu Pl. Sant Miquel, 2 19:00-21:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Vielha 3-6 anys Escola Garòna Ctra. Baqueira Betren, s/n 18:00-20:00 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert

 

 

Tarragona

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Altafulla 3-6 anys Escola d'adults Altafulla C/BOGA 4, BAIXOS 15:00-17:00 19 i 26 de gener, 2,9,16 i 23 de febrer Dimarts Tancat 
Banyeres del Penedès 0-3 anys Escola Mare de Déu del Priorat Avinguda Verge del Priorat 16:00-18:00 13, 20 i 27 d'abril, 4, 11 i 25 de maig Dimecres Tancat
Calafell 12-16 anys Centre Cívic Cinema Iris c. Vilamar, 21 19:00-21:00 19 i 26 de maig, 2, 9, 16 i 20 de juny Dijous Tancat
Cambrils 0-3 anys Espai Familiar Centre Alba Plaça Carles Roig, 9 10:00-12:00 20 i 27 de gener, 3,10,17 i 24 de febrer Dimecres Tancat 
La selva del Camp 6-12 anys Escola Abel Ferrater C/d'Abel Ferrater Hortet, 3 17:30-19:30 19 i 26 d'octubre, 2, 9, 16 i 23 de novembre Dimecres Obert
Picamoixons - Valls 3-6 anys Escola La Portalada i Escola Roquissar Pl. Portalada 17:30-19:30 4,11, 18 i 25 d'abril, 2 i 9 de maig Dilluns Tancat 
Reus 0-3 anys Espai Familiar Mas Pintat C/ de l'Abat Escarré, 11 18:00-20:00 6, 13, 20, 27 d'octubre, 3 i 10 de novembre Dijous Obert
Salou 0-3 anys Centre Obert Dofí Magí c. València, 26 17:30-19:30 5, 12, 19, 26 de febrer i 4 i 11 de març Divendres Tancat 
Valls 6-12 anys Biblioteca popular c. Jaume Huguet, 1 19:00-21:00 28 d'abril, 5, 12, 19 i 26 de maig i 1 de juny Dijous Tancat
Vila-seca 6-12 anys Centre Cívic del Colomí C/  Tarragona, 22 17:30-19:30 4, 11, 18, 25 d'octubre, 8 i 15 de novembre Dimarts Obert

 

 

Terres de l'Ebre

Municipi Edats Espai Adreça Hores Dates Dia setmana Grup
Amposta 6-12 anys Biblioteca Comarcal Sebastià Juan i Arbó d'Amposta Pl. Castell, 13-15 15:15-17:15 19 i 26 d'abri, 3,10, 17 i 24 de maig Dimarts Tancat
La Sénia 16-18 anys Espai Jove Pg. La Clotada, 7 19:00-21:00 20 i 27 de gener, 3,10,17 i 24 de febrer Dimecres Tancat
Mora la Nova  12-16 anys Escola Infantil i Primària Tres d'Abril C/ Àngel Guimerà, 2 18:00-20:00 16, 23 i 30 de setembre, 7, 14, 21 d'octubre Divendres Obert
Santa Bàrbara 12-16 anys SmartCentre C. Mare de Déu de Montserrat, 25 18:00-20:00 12,19 i 26 d'abril, 3,10 i 17 de maig Dimarts Tancat

 

 



© Fundació Pere Tarrés | Avís legal | Mapa de la web | Accessibilitat | Contacte

Segueix-nos:

Facebook Fundació Pere Tarrés Twitter Fundació Pere Tarrés Youtube Fundació Pere Tarrés Flickr Fundació Pere Tarrés RSS Fundació Pere Tarrés Linkedin Fundació Pere Tarrés Slideshare Fundació Pere Tarrés Blog Fundació Pere Tarrés Instagram Fundació Pere Tarrés



Fundació Pere Tarrés | Numància 149 - 151 | 08029 | Tel. 93 430 16 06 | Fax 93 419 62 68 | fundacio@peretarres.org