Facultat d'Educació Social i Treball Social Pere Tarrés - Universitat Ramon Llull  

E-Campus fora de servei temporalment

E-campus Entra

Ha oblidat la contrasenya i/o usuari?

 
   Facebook Fundació Pere Tarrés    Twitter Fundació Pere Tarrés    Instagram Fundació Pere Tarrés    Blog professorat facultat
Inici | Cerca el teu curs | Castellano | Contacte | Sol·licitud d'informació | | Intranet | Fundació Pere Tarrés | Biblioteca
Estàs a: Inici  > La Facultat  > Persones i equips  > PAS

Persones i equips | Personal d’Administració i Serveis

 

Serveis de Qualitat i Deganat

Mònica Figueres Suñé
Coordinadora de Qualitat
mfigueres@peretarres.org
[més dades]

Marta Sala Vilajosana
Secretària de Deganat 
msala@peretarres.org
[més dades]

 

Serveis de Grau, Postgrau i Orientació i Promoció Professional

Marta Marcè Ibáñez
Coordinadora de Grau
mmarce@peretarres.org 
[més dades]

Maria Llamas Céspedes
Secretària de Grau 
mllamas@peretarres.org
[més dades]

Laura Salamanca Lafuente
Coordinadora de Postgrau
lsalamanca@peretarres.org
[més dades]

Lluís Mañós i Balanzó 
Secretari de Postgrau
lmanos@peretarres.org
[més dades]

Marta López Vallverdú
Coordinadora del Servei d'Orientació i Promoció Professional
mlopezv@peretarres.org
[més dades]

 

Serveis de Recerca i Relacions Internacionals

Sonia Garcia Esteban
Coordinadora de Recerca i Relacions Internacionals
sgarcia3@peretarres.org
[més dades]

 

Secretaria Acadèmica

Susana Luque Ripoll
Administrativa del Servei d'atenció als estudiants
sluque@peretarres.org
[més dades]

Palmira Martín Hernández
Administrativa del Servei d'atenció als estudiants
pmartinh@peretarres.org
[més dades]

Cristina Padilla Périz
Administrativa del Servei d'atenció als estudiants
cpadilla@peretarres.org
[més dades]

 

Serveis de Biblioteca i Gestió del Coneixement

Anna Tibol Ruiz
Coordinadora de la Biblioteca i Gestió de Coneixement
atibol@peretarres.org
[més dades]

Laura Golanó Pascual
Bibliotecària
lgolano@peretarres.org
[més dades]

Alba Daroca Toledo
Ajudant de Biblioteca
adaroca@peretarres.org
[més dades]

 

Serveis de Gestió Administrativa

Ester Llebot Verdú 
Coordinadora de Gestió Administrativa
ellebot@peretarres.org
[més dades]

Merche Reyes Passeggi 
Secretària de Gestió Administrativa
mreyes@peretarres.org
[més dades]

 

Serveis d’Acollida, Comunicació i Edifici

Loli Alamo Hernández 
dalamo@peretarres.org

Roger Bargalló Berzunces 
rbargallo@peretarres.org

Mercè Fernández Mansilla
mfernandez@peretarres.org
[més dades]

Dolores Hernández Molero 
dhernandez@peretarres.org

Magalí Llosas Losfeld
Administrativa del Servei d’Orientació al Futur Estudiant
mllosas@peretarres.org
[més dades]

Mertxe Martín Alemany
mmartina@peretarres.org
[més dades]

Josep Torrentallé Sala 
jtorrentalle@peretarres.org
[més dades]



© Fundació Pere Tarrés | Avís legal | Mapa de la web | Accessibilitat | Contacte