Facultat d'Educació Social i Treball Social Pere Tarrés - Universitat Ramon Llull  

E-Campus fora de servei temporalment

E-campus Entra

Ha oblidat la contrasenya i/o usuari?

 
   Facebook Fundació Pere Tarrés    Twitter Fundació Pere Tarrés    Instagram Fundació Pere Tarrés    Blog professorat facultat
Inici | Cerca el teu curs | Castellano | Contacte | Sol·licitud d'informació | | Intranet | Fundació Pere Tarrés | Biblioteca

Persones i equips | Direcció i coordinació de titulacions i àrees

 

Graus

Gisela Riberas Bargalló
Directora Acadèmica de Grau i Directora del Grau en Educació Social
griberas@peretarres.org
[més dades]

Judit Castellví Majó
Directora del Grau en Treball Social
jcastellvi@peretarres.org
[més dades]

 

Màsters universitaris

Pere Mora Ticó
Director del Màster Universitari en Direcció, gestió i intervenció en serveis socials
pmora@peretarres.org
[més dades]

Marta Eugènia González Gutiérrez
Coordinadora del Màster Universitari en Direcció, gestió i intervenció en serveis socials
megonzalez@peretarres.org
[més dades]

Txus Morata García
Directora del Màster Universitari en Models i estratègies d'acció social i educativa en la infància i l'adolescència
tmorata@peretarres.org
[més dades]

Eva Palasí Luna
Coordinadora del Màster Universitari en Models i estratègies d'acció social i educativa en la infància i l'adolescència
epalasi@peretarres.org
[més dades]

Montserrat Lacalle Sisteré
Directora del Màster Universitari en Gerontologia i Promoció de l'Autonomia Personal
mlacalle@peretarres.org
[més dades]

 

Màsters i Postgraus URL

Àngels Sogas Perales
Directora de l'Àrea Oberta de Postgrau
asogas@peretarres.org
[més dades]

 

Direcció i Gestió en Serveis Socials

Montserrat Lacalle Sisteré 
Directora del Diploma d'Especialització Universitària en Gestió per a l'Atenció Centrada en la Persona
Directora del títol d'Expert Universitari en Atenció Centrada en la Persona
Directora del títol d'Expert Universitari en Gestió de Residències i Altres Recursos per a Gent Gran
mlacalle@peretarres.org
[més dades]

Pere Mora Ticó
Director del títol d’Expert Universitari en Direcció Estratègica d’organitzacions no lucratives
pmora@peretarres.org

[més dades]

 

Infància, Adolescència i Família

Txus Morata García
Directora del Diploma d’Especialització Universitària en Intervenció socioeducativa amb infància i adolescència Directora del títol d’Expert Universitari en Estratègies innovadores d’Intervenció amb infants i adolescents
Directora del títol d’Expert Universitari en Intervenció en els nous contextos socials i educatius amb la infància i l’adolescència
tmorata@peretarres.org
[més dades]

 

Comunitat i Cooperació

Montserrat Garcia Oliva
Directora del Màster en Desenvolupament, Cooperació i Acció Comunitària
mgarcia2@peretarres.org
[més dades]

 

Sonia Garcia Esteban 
Coordinadora del Màster en Desenvolupament, Cooperació i Acció comunitària
sgarcia3@peretarres.org
[més dades]
 

Inserció Laboral

Mercè Gómez Ubiergo
Directora del Diploma d'Especialització Universitària en Orientació i Inserció Laboral
Directora del títol d'Expert Universitari en Orientació i Inserció Laboral
mgomez1@peretarres.org
[més dades]

 

Models i eines específiques d’Intervenció

José Carlos Bermejo
Director del Màster en counselling
jcbermejo@humanizar.es
[més dades]

Genoveva Rosa Gregori
Directora del títol d’Expert Universitari en Coaching en l’àmbit socioeducatiu
grosa@peretarres.org 
[més dades]

Carme Fernández - Conxita Luna
Directores del Diploma d'Especialització Universitària en Intervenció Psicosocial en Emergències i Situacions de Fort Impacte Emocional
cfernandez@peretarres.org
[més dades]

Andrea Fiorenza
Director del títol d'Expert Universitari en Acompanyament Sistèmic i Estratègic en Contextos Socials i Educatius

Jesús Vilar Martin
Director del títol d'Expert Universitari en Ètica aplicada a l'Acció Social i Psicoeducativa
jvilar@peretarres.org
[més dades]

 

Programa Universitari per a Gent Gran

Àngels Sogas Perales
Directora del Programa
asogas@peretarres.org
[més dades]

 

Càtedra de Justícia Social i Restaurativa

Esther Giménez-Salinas Colomer
Directora de la Càtedra
egimenezsalinas@peretarres.org
[més dades]

Aida C. Rodríguez Giménez
Cap de Projectes de la Càtedra
acrodriguez@peretarres.org
[més dades]

 

Publicacions

Jesús Vilar Martin
Director de publicacions 
jvilar@peretarres.org
[més dades]

 

Àrea d'espiritualitat

Miguel Ángel Pulido Rodríguez
Coordinador de l'Àrea d'espiritualitat
mapulido@peretarres.org
[més dades]

 

Coordinació de serveis

Mònica Figueres Suñé
Coordinadora de Qualitat i Medi Ambient
mfigueres@peretarres.org
[més dades]

Marta López Vallverdú
Coordinadora del Servei d’Orientació i Promoció Professional
mlopezv@peretarres.org
[més dades]

Ester Llebot Verdú 
Coordinadora de Gestió Administrativa
ellebot@peretarres.org
[més dades]

Marta Marcè Ibáñez
Coordinadora de Grau
mmarce@peretarres.org
[més dades]

Berta Soley Daró
Coordinadora de Recerca i Relacions Internacionals
bsoley@peretarres.org
[més dades]

Laura Salamanca Lafuente
Coordinadora de Postgrau
lsalamanca@peretarres.org
[més dades]

Anna Tibol Ruiz
Coordinadora de Biblioteca i Gestió de Coneixement
atibol@peretarres.org
[més dades]



© Fundació Pere Tarrés | Avís legal | Mapa de la web | Accessibilitat | Contacte