Facultat d'Educació Social i Treball Social Pere Tarrés - Universitat Ramon Llull  

E-Campus fora de servei temporalment

E-campus Entra

Ha oblidat la contrasenya i/o usuari?

 
   Facebook Fundació Pere Tarrés    Twitter Fundació Pere Tarrés    Instagram Fundació Pere Tarrés    Blog professorat facultat
Inici | Cerca el teu curs | Castellano | Contacte | Sol·licitud d'informació | | Intranet | Fundació Pere Tarrés | Biblioteca

Persones i equips | Consell Docent de la Facultat

 

Aina Labèrnia Romagosa Aina Labèrnia Romagosa
alabernia@peretarres.org
 
Àngels Sogas Perales Àngels Sogas Perales
asogas@peretarres.org
[més dades]
 
Enric Benavent Vallés Enric Benavent Vallès
ebenavent@peretarres.org
[més dades]
 
Genoveva Rosa

Genoveva Rosa Gregori
grosa@peretarres.org
[més dades]

 
Gisela Riberas Bargalló Gisela Riberas Bargalló
griberas@peretarres.org
[més dades]
 
Isabel Torras Genís Isabel Torras Genís
itorras@peretarres.org
[més dades]
 
Jesús Vilar Martín Jesús Vilar Martín
jvilar@peretarres.org
[més dades]
 
Jordi Sabater García Jordi Sabater García
jsabater@peretarres.org
[més dades]
 
Judit Castellví Majó Judit Castellví Majó
jcastellvi@peretarres.org
[més dades]
 

Lisette Navarro Segura
lnavarro@peretarres.org
[més dades]

 
Maite Marzo Arpón Maite Marzo Arpón
mmarzo@peretarres.org
[més dades]
 
María Tereza Leal Cavalcante María Tereza Leal Cavalcante
mtleal@peretarres.org
[més dades]
 
Miguel Ángel Pulido Rodríguez Miguel Ángel Pulido Rodríguez
mapulido@peretarres.org
[més dades]
 
Óscar Martínez Rivera Óscar Martínez Rivera
omartinez@peretarres.org
[més dades]
 
Paco López Jiménez
plopez@peretarres.org
[més dades]
 
Pere Mora Tico Pere Mora Ticó
pmora@peretarres.org
[més dades]
 
Pilar Muro Sans Pilar Muro Sans
pmuro@peretarres.org
[més dades]
 
Txus Morata García Txus Morata García
tmorata@peretarres.org
[més dades]

 



© Fundació Pere Tarrés | Avís legal | Mapa de la web | Accessibilitat | Contacte