Facultat d'Educació Social i Treball Social Pere Tarrés - Universitat Ramon Llull  

E-Campus fora de servei temporalment

E-campus Entra

Ha oblidat la contrasenya i/o usuari?

 
   Facebook Fundació Pere Tarrés    Twitter Fundació Pere Tarrés    Instagram Fundació Pere Tarrés    Blog professorat facultat
Inici | Cerca el teu curs | Castellano | Contacte | Sol·licitud d'informació | | Intranet | Fundació Pere Tarrés | Biblioteca

Persones i equips | Professorat de la Facultat

 

Carles Ariza Cardenal cariza@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Josep Arrandis Garcia jarrandis@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Marta Ausona Bieto mausona@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Enric Benavent Vallés ebenavent@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Anna Berga Timoneda aberga@peretarres.org fletxa taronja Més dades
José Carlos Bermejo jcbermejo@humanizar.es fletxa taronja Més dades
Berta Boadas Mir bboadas@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Sergi Bota Piqué sbota@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Oriol Casals Coll ocasals@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Judit Castellví Majó jcastellvi@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Mercè Darnell Viaña mdarnell@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Jordi Enjuanes Llop jenjuanes@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Sandra Escapa Solanas sescapa@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Carme Fernández Ges cfernandez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Josep Maria Font i Font jmfont@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Tomás Gamarra de la Villa tgamarra@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Sandra Ger Cabero sger@peretarres.url.edu fletxa taronja Més dades
Esther Giménez-Salinas Colomer egimenezsalinas@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Mercè Gómez Ubiergo mgomez1@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Francis González García fgonzalez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Gemma González Méndez ggonzalez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
David Guerra Rey dguerra@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Montserrat Lacalle i Sisteré mlacalle@peretarres.org fletxa taronja Més dades
María Tereza Leal Cavalcante mtleal@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Anna López Romero   fletxa taronja Més dades
Paco López Jiménez plopez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Luís Miguel Luna Bergés luismiguel.luna@aecc.es fletxa taronja Més dades
Ana Martínez Cuevas   fletxa taronja Més dades
M. Pau Martínez Ortiz mpaumartinez@peretarres.org  
Oscar Martínez Rivera omartinez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Maite Marzo Arpón mmarzo@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Oscar Mateos Martín omateos@peretarres.org   fletxa taronja Més dades
Pere Mora Ticó pmora@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Txus Morata García tmorata@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Pilar Muro Sans pmuro@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Lisette Navarro Segura lnavarro@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Maria Paczkowski Reloba mpaczko@peretarres.org  
Eva Palasí Luna epalasi@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Rodrigo Prieto Drouillas rprietod@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Miguel Ángel Pulido Rodríguez mapulido@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Gisela Riberas Bargalló griberas@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Genoveva Rosa Gregori grosa@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Jordi Sabater García jsabater@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Maite Sagristà González msagrista@peretarres.org   fletxa taronja Més dades
Pedro Sánchez Leyva psanchezl@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Oriol Segovia Minguet   fletxa taronja Més dades
Paco Lopez Jiménez plopez@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Àngels Sogas Perales asogas@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Isabel Torras Genís itorras@peretarres.org fletxa taronja Més dades
Felicidad Vicente   fletxa taronja Més dades
Jesús Vilar Martín jvilar@peretarres.org fletxa taronja Més dades

 



© Fundació Pere Tarrés | Avís legal | Mapa de la web | Accessibilitat | Contacte